Czym jest modelowanie – chyba zdecydowana większość osób jest w stanie udzielić trafnej odpowiedzi na takie pytanie. Gorsza sprawa może być, jeżeli jest mowa o renderowaniu. Oba te sformułowania łączy jeden wspólny program komputerowy. O co dokładnie chodzi?

Wizualizacje produktowe, architektoniczne i inne

Nie łatwo jest stworzyć wizualizacje produktowe, architektoniczne, filmowe, itd. Trzeba się do tego solidnie przyłożyć. Wszystko to będzie można wykonać przy pomocy Autodesk 3ds Max. Jest to oprogramowanie komputerowe, które znane jest już od dłuższego czasu, wykorzystywane nawet w branży produkcji gier komputerowych i oprogramowania multimedialnego. To właśnie jest program, który został stworzony, aby modelować i renderować, dzięki czemu praca poszczególnych osób jest w zdecydowany sposób ułatwiona. 3ds Max umożliwia modelowanie w świecie 3D. Poszczególne projekty są bardziej skomplikowane, wzbudzając zachwyt odbiorcy.

Kurs 3ds Max od podstaw

Oczywiście, nikt od razu nie będzie wiedział jak ma się danym programem posługiwać. Konieczny jest kurs 3ds Max, który dostępny jest w wersji od podstaw, zapewniając dostęp do fachowej wiedzy od podstaw. Szkolenie obejmuje zapoznanie się z taką tematyką jak tworzenie obiektów i modelowanie. Uczestnicy kursu mogą zapoznać się z takimi funkcjami, jak isolation, hiding, freez czy pivot i clone. Do tego dołączyć można również takie funkcje, jak focus on object, frame all. Brzmi skomplikowanie? Może. Tak nie będzie, jeżeli ktoś naprawdę przyłoży się do nauki. 

Comments are closed.

Pin It https://venndo.pl https://robobat-polska.pl https://musicinfium.com