Nowoczesny ogród to miejsce dopasowane do potrzeb wszystkich użytkowników. W przestrzeni takiej możemy odpoczywać, zapraszać bliskich do wspólnego biesiadowania. Meble ogrodowe z wysokim stołem okażą się świetnym rozwiązaniem do przydomowej, letniej jadalni. Jaki komplet wybrać? Gdzie szukać inspiracji?

Meble ogrodowe z wysokim stołem – drewno i rattan

Meble ogrodowe z wysokim stołem to nierzadko eleganckie komplety wysokiej klasy. Przykładem jest zestaw, w którym znajduje się elegancki drewniany stół oraz rattanowe fotele ogrodowe. Stół drewniany to bez wątpienia jeden z aranżacyjnych hitów ostatnich lat. Mebel taki prezentuje się doskonale zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i prowansalskich czy rustykalnych. Stół wykonany jest z egzotycznego drewna tekowego, które jest silnie nasycone kwasem krzemowym i substancjami oleistymi. Oznacza to, że drewno takie jest wysoce odporne na ścieranie czy zmienne warunki atmosferyczne. Uzupełnieniem dla stołu są fotele ogrodowe, których strukturę wykonano z naturalnego rattanu. Fotele takie zapewnią wygodę i podniosą estetykę otoczenia!

Technorattanowe meble ogrodowe z wysokim stołem

Meble technorattanowe cieszą się olbrzymim zainteresowaniem – są one idealnym uzupełnieniem dla aranżacji nowoczesnych, skandynawskich. Technorattanowe meble ogrodowe z wysokim stołem będą ozdobą przestrzeni i pozwolą na wykreowanie miejsca, w którym spędza się czas z przyjemnością. Meble takie oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach, ich okrycie tworzy plecionka syntetyczna. Atutem jest wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz odporność na zmienne warunki atmosferyczne. W kompletach takich stół zestawiony jest najczęściej z obszerną, modułową sofą lub z wygodnymi krzesłami z podłokietnikami.

 

Comments are closed.

Pin It