Nowoczesna kuchnia to miejsce, gdzie z przyjemnością przygotowuje się posiłki, ale też popija kawę czy sprawdza poranną prasę. Aranżując przestrzeń kuchni czy aneksu, warto wziąć pod uwagę nowoczesne trendy, własne potrzeby. W stworzeniu idealnego wnętrza pomogą kuchnie na wymiar. Jest to niezawodny sposób na to, by wykreować niebanalne wnętrze!

Czy kuchnie na wymiar cieszą się popularnością?

Szukając inspiracji na niebanalną kuchnię, warto wykorzystać zabudowę na wymiar. Kuchnie na wymiar pozwolą na zrealizowanie nawet najbardziej śmiałych planów dotyczących zabudowy – mówią specjaliści marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu mebli kuchennych. Kuchnie na wymiar dają też możliwość optymalnego wykorzystania przestrzeni czy też zabudowania aneksu kuchennego w sposób funkcjonalny. Atutem tego rozwiązania jest możliwość stworzenia zabudowy pod sam sufit – w ten sposób kreowane jest jeszcze więcej przestrzeni do przechowywania. Niewątpliwą zaleta kuchni tworzonych na wymiar jest możliwość wyboru materiałów, elementów dekoracyjnych, akcesoriów. Możliwości są praktycznie nieograniczone – meble tworzone są z płyt meblowych laminowanych lub lakierowanych, możliwe jest także wykonanie zabudowy z litego drewna. Klient decyduje również o wykorzystanych systemach i akcesoriach, zintegrowanym oświetleniu.

Kuchnie na wymiar krok po kroku

Pierwszym krokiem do stworzenia pięknej kuchni na wymiar jest dokładne wymierzenie przestrzeni oraz zwrócenie uwagi na jej problematyczne elementy (skosy, wnęki). Kolejno do pracy przystępuje architekt, który na podstawie potrzeb i oczekiwań klienta tworzy projekt, uwzględniając wszelkie wymagane rozwiązania. Po akceptacji projektu do pracy przystępują stolarze. Przygotowane elementy meblowe są składane w domu klienta.

 

 

Comments are closed.

Pin It