Dla niektórych bardzo istotne jest wpasowanie się w kanony piękna. Jednak nie każdy ma odpowiednią ilość czasu i możliwości, aby wykonywać męczące treningi spalające tkankę tłuszczową. Z pomocą przychodzi bielizna wyszczuplająca, dzięki której możliwe jest chwilowe wymodelowanie sylwetki na większe okazje.

Czym jest bielizna modelująca i na czym polega jej działanie?

Bielizna wyszczuplająca ma na celu nietrwałe wymodelowanie sylwetki tak, by ukryła mankamenty ciała. Jej zadaniem jest sprawienie, by ciało wyglądało bardziej reprezentatywnie i wpasowywało się w szeroko pojęte kanony piękna.

Dzięki wykorzystaniu syntetycznych materiałów, takich jak nylon, elastan, czy poliester, bielizna wyszczuplająca jest odpowiednio usztywniona i jest w stanie podtrzymywać opadające pośladki, czy biust. Dodatkowo, często zawiera wzmocnione strefy w odpowiednich miejscach, co potęguje efekty.

Rodzaje bielizny modelującej

Na rynku istnieje bogata oferta różnych fasonów bielizny wyszczuplającej. Do wyboru są jednoczęściowe elementy garderoby, takie jak usztywniane majtki, czy stanik. Sprawiają one, że pośladki oraz biust wydają się jędrniejsze i pełniejsze.

Innym typem są majtki z podwyższonym stanem, których zadaniem, oprócz wymodelowania pośladków, jest zwężenie talii i ukrycie wystających boczków. Znajdą zastosowanie w momencie, kiedy na majtki wyszczuplające talię założy się przylegającą koszulkę bądź sukienkę.

Do wyboru jest także całe body wyszczuplające. Jest to połączenie majtek modelujących, które często są przedłużone aż na uda, by je ujędrnić wraz z pasem modelującym talię i stanikiem. Uzyskuje się dzięki temu kompleksowe wyszczuplenie ciała i idealnie wpasuje się pod długą, przylegającą sukienkę bądź kombinezon.

Jak dobrać rozmiar?

Niestety dużo osób podczas wybierania bielizny wyszczuplającej kieruje się błędnym założeniem, iż powinny wybrać rozmiary mniejsze od faktycznych. Nic bardziej mylnego! Odpowiednim rozmiarem bielizny modelującej jest taki, który nosi się na co dzień. Dzięki temu bielizna będzie idealnie dopasowana, bez zbędnego sprawiania dyskomfortu.

Jeśli tylko istnieje taka możliwość, warto przymierzyć bieliznę wyszczuplającą. Dzięki temu zyskamy pewność, że efekt jaki widzimy w lustrze jest zadowalający. W zależności od procentowej zawartości elastanu w danym modelu bielizny, można uzyskać różny stopień modelowania. Im większa jest zawartość włókien elastycznych, tym materiał jest bardziej usztywniony. Jednak niektórym może zależeć na delikatnym wyszczupleniu ciała, stąd istotne jest, aby odpowiednio przymierzyć i dopasować daną bieliznę wyszczuplającą.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://ekskluzywna.pl/bielizna-korygujaca.

Comments are closed.

Pin It Elegancka kuchnia zobacz wiecej Czarna meblościanka