Nie jest dzisiaj problemem stworzenie wygodnej strefy wypoczynkowej blisko domu. Podstawą są odpowiednie meble, dodatki i dekoracje. W tym sezonie najmodniejszymi kompletami są meble technorattanowe, ale też meble wykonane z lekkiego aluminium. Warto też pomyśleć o skutecznej ochronie przed silnym słońcem.

Meble – wygodne i trwałe!

Jakie meble wybrać do ogrodu lub na taras? Warto postawić na komplety, które łączą wysoką jakość wykonania oraz doskonały wygląd. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się meble technorattanowe, które znaleźć można na stronie gardenspace.sk. Nowoczesne komplety mebli z technorattanu sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Meble te dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Kolekcje technorattanowe zachwycają szerokim wyborem elementów – znaleźć tu można zarówno sofy narożne, jak i fotele, krzesła, stoły, leżanki ogrodowe czy fotele w kształcie kokonu. Meble technorattanowe są wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, jak również na promieniowanie UV. Na długi czas zachowają one doskonały wygląd. Inną propozycją są meble aluminiowe – to nowoczesne kolekcje, w których wypełnienie siedzisk tworzy elastyczna siatka polietylenowa. Meble aluminiowe są niezwykle lekkie, świetnie sprawdzają się w nowoczesnych aranżacjach. By zachować ich elegancję, warto stosować w czasie jesieni i zimy pokrowce ogrodowe.

Jak skutecznie zabezpieczyć się przed silnym słońcem?

W ogrodzie czy na tarasie warto zadbać o cień. Zapewni go nowoczesny parasol ogrodowy. Dzisiaj możemy wybierać pośród licznych modeli, w których bok czaszy dochodzi nawet do 4 metrów długości! Praktyczne parasole ogrodowe osadzane są na różnych podstawach, np. podstawie z włókna szklanego, odpowiedniego do wkopania w ziemię. Rozłożyste czasze są odchylane w jednej lub w dwóch płaszczyznach.

Comments are closed.

Pin It