Zaprojektowanie funkcjonalnych i przytulnych przestrzeni w mieszkaniu czy w domu nie jest trudne. Warto posiłkować się najmodniejszymi trendami i stylami. Bez wątpienia jednym z najchętniej wybieranych jest styl industrialny, który przyciąga wzrok i całkowicie zmienia odbiór wnętrza. Hokery industrialne z oparciem to jedna z wielu propozycji, która świetnie wpisze się w takie przestrzenie.

Hokery industrialne z oparciem – postaw na styl loft!

Styl loftowy jest niepowtarzalny i nie sposób pomylić go z żadnym innym. Wnętrza industrialne mogą wydawać się surowe na pierwszy rzut oka, jednak przy bliższym poznaniu zachwycają detalami. Styl industrialny to przede wszystkim inspiracje wnętrzami fabrycznymi. Królują w nich kolory takie jak czerń, biel, beż, grafit. Charakterystyczne są również materiały: kamień, lite drewno, beton, cegła, szkło hartowane. Brak we wnętrzach industrialnych klasycznych dekoracji – ich rolę przejmują eleganckie meble, takie jak hokery industrialne z oparciem. Hokery warto wykorzystać w kuchniach inspirowanych stylem industrialnym, ale też w jadalniach czy w salonach. Jak tworzone są tego typu meble?

Jak projektowane są hokery industrialne z oparciem?

Nowoczesne stołki barowe loft tworzone są z trwałych materiałów. Stelaż wykonany jest z profili metalowych, zabezpieczonych przed działaniem wilgoci i odkształcaniem. Oparcie i siedzisko hokera wykonano z litego drewna w jasnym kolorze – najczęściej w tym celu wykorzystywane jest drewno bukowe lub dębowe. Jasny kolor drewna świetnie komponuje się z ciemniejszym stelaże, tworząc ponadczasowy duet kolorystyczny. Hokery mogą posiadać dodatkowy podnóżek – dzięki niemu użytkownik może przyjąć stabilniejszą pozycję. Hokery industrialne z oparciem doskonale prezentować się będą przy przedłużonych blatach, jak i wyspach kuchennych.

Comments are closed.

Pin It