Depilacja laserowa różni się od innych metod trwałością. Bowiem każda tradycyjna metoda usuwania zbędnego owłosienia wiąże się z koniecznością powtarzania jej co jakiś czas. Jest on zależny od indywidualnych potrzeb – jednej osobie włosy będą odrastać szybciej, a innej wolniej. Mimo wszystko każda z nich będzie musiała być stale zaopatrzona w sprzęt oraz poświęcać regularnie czas na depilację. Depilacja laserem spowoduje, że dana osoba może zapomnieć co to znaczy golić się w danym miejscu regularnie.

Depilacja laserowa – charakterystyka,  skutki uboczne, przeciwwskazania

Depilacja laserowa jest procesem bezinwazyjnym co oznacza, że jej stosowanie nie wpłynie negatywnie na zdrowie człowieka. Wszystko pod warunkiem trzymania się określonych w charakterystyce przeciwwskazań. Można się do nich dowiedzieć przez sieć internetową, bądź w profesjonalnym salonie od wykwalifikowanej osoby zajmującej się prowadzeniem zabiegów. Największymi przeciwskazaniami są skomplikowane choroby skóry jak łuszczyca czy atopowe zapalenie skóry, ale również przyjmowanie leków fototoksycznych, cukrzyca, karmienie piersią i ciąża. Dodatkowo przed zabiegiem nie należy usuwać włosów tradycyjnymi metodami, aby nie wpłynąć negatywnie na naturalny proces rozwoju włosa. Rezygnuje się także z peelingów oraz opalania się przed i po zabiegu – aby nie podrażniać dodatkowo skóry

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-krakow/

Skutki uboczne nie są bardzo widoczne, jednak się zdarzają. Trwają najczęściej kilka godzin po zabiegu i są nimi zaczerwienienie/pieczenie okolicy poddawanej laserowi. Jednak w dzisiejszych czasach lasery stoją na naprawdę wysokim poziomie – posiadają równoczesne metody chłodzenia przez co dyskomfort podczas zabiegu jest minimalny, a zaczerwienienie krótkotrwałe. 

Depilacja laserowa Kraków

Największe miasta Polski to miejsca, w których można znaleźć najbardziej doświadczone salony depilacyjne z najnowocześniejszym sprzętem i najlepszymi fachowcami. Jednym z miast, w których śmiało można poszukiwać dla siebie salonu jest Kraków.

Comments are closed.

Pin It